Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vydělávám IQ Testem

24. 1. 2009

REGISTRUJTE SE ZADARMO!

 

 

Klikni na banner a vydělávej

Jakým způsobem:

např. umístěním URL s unikatním ID Dealera, které se Dealerovi přidělí po zaregistrování, do webových stránek Dealera nebo přes reklamní systémy; iniciativě se rozhodně meze nekladou (přesnější rady a pokyny jsou k dispozici po zaregistrování pod odkazem „Maximalizuj svůj zisk“)

 

Za těchto podmínek:

  • propagaci může dělat každý
  • za propagaci je zodpovědný jen ten, kdo ji dělá
  • za každého platícího přicházejícího přes danou propagaci se připisují Dealerovi a tomu, přes koho se Dealer zapojil do dealerského systému, provize, které jsou napsané v uživatelském rozhraní po zaregistrování (na první stránce, pod odkazem "Celkový přehled")
  • tyto provize je Provozovatel povinen vyplatit v případě platby na základě smlouvy do týdne od kliknutí Dealerem na tlačítko Požádat o výplatu a v případě platby na základě faktury do týdne od přijetí faktury Provozovatelem s originálním podpisem (poštou) a se všemi náležitostmi daňového dokladu
  • vyplacení provizí je možné na základě smlouvy o nájmu webových prostor a v případě zájmu Dealera i na základě faktury, jejíž podoba je přesně definovaná systémem (nájemní smlouva se na celé období uzavírá jedna, fakturu je potřeba vystavit na každou platbu zvlášť)
  • minimální částka k vyplacení je 200,- Kč
  • za zdanění příjmů Dealera je zodpovědný pouze Dealer, kterému byly peníze vyplaceny

 

 

Příběh o příjmu 1200 euro a více měsíčně

Když jsem začínal jako mnohý z Vás měl jsem jeden blog a spoustu času co jsem trávil na internetu. Poprvé jsem narazil na IQ test přes reklamní banner vyplnil jsem si ho a výsledky mě mile překvapily vzhledem k vysokému IQ :o) Protože jsem soutěživý tip chtěl jsem dát malou soutěž mezi kamarádama ještě než jsem je informoval jsem narazil na dealerský systém. Vyplnil jsem registraci a spíš sem čekal nějaký překvapení po přihlášení nicméně to, že to bude pro mě tak rozhodující jsem pochopil až časem. Nicméně viděl jsem tam můj kód, který jsem na zkoušku poslal kamarádům na ICQ a potom i pár na Skype a MSN. Neuvěřitelný během pár minut jsem vydělal asi 5 euro :o).

Zarazilo mě to jak je to snadný na první pohled se mi to zdálo dost neuvěřitelný. Konečně jsem se dostal k tomu, že tedy pročtu podmínky spolupráce apod. Zdálo se mi to opravdu víc než ok a tak jsem přemýšlel jak dál si vydělat tyhle peníze, které opravdu na mě jen čekaj. Založil jsem si novej blog a na starej přidal pár reklamních bannerů. Na tejden se musel odjet na dovolenou prostě jít zapařit na pár diskoték. Vrátil jsem se a zjistil jsem, že jsem si vydělal asi 20 euro bez legrace! Jakto ? Jednak pár lidí chtělo zjistit své IQ tak vyplňili IQ testy a hlavně jsem získal pod sebe další dealery, kteří zjistili jak rychle se daj vydělat jednoduše tady peníze a byly tak velmi aktivní. No prostě neuvěřitelný.

Časem se výdělky zvyšovaly až se řekněme ustálily a začal jsem přemýšlet kde oslovit nové lidi a získat tak nadstandardní příjem z IQ testu. Další věc co jsem začal využívat byla psání komentářů k článku o IQ testu a do odkazu na WWW stránku jsem dal odkazy na moje stránky IQ testu. Neuvěřitelný výdělky zase o pár desítek procent šli nahoru. Jelikož nejsem z velké země zkusil jsem začít propagovat IQ test v dalších zemích opět podobné prostředky a výsledky ? Neuvěřitelné neříkám že vydělám více než ve své vlasti :o), ale i když výdělam bezprávce 30 euro měsíčně což je zhruba 1 euro denně nemůžu si vůbec stěžovat. A co dělám teď ? :o) Netrpělivě čekám kdy je spuštěn dealerský systém v nové zemi a já tak mohu propagovat IQ test jako první a mám tak menší konkurenci. Doufám, že jsem pomohl lidem co se stále váhají zda to zkusit. Nebojte nemáte co ztratit jen můžete opravdu hodně získat nepotřebujete mít ani web řekl bych, že stačí hodně kamarádů nebo jen častý pohyb na internetu. Za poslední měsíc než byl napsán tento článek jsem vydělal 1243 euro a jelikož chodím u toho stále do práce myslím si, že možnosti IQ testu jsou mnohem dál. Hodně štestí všem.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

IQ vydělávání

(Dealer, 24. 1. 2009 10:43)

tak to je neuvěřitelné,ale mohu to potvrdit lze tak vydělávat,já sem se zaregistroval a už mám 29euro a to je mi pouhých 16 let a vydělávám,kdo nezkusí prohloupí

Re: IQ vydělávání

(pepa, 13. 2. 2011 10:50)

a máte tu smlouvu?a to se musí danit ne? napište mi prosím na IAMGood@seznam.cz

dano

(dano, 19. 10. 2009 19:44)

IQ pomoc

(dealer, 16. 5. 2009 13:09)

Mohol by si mi poradit ako zvisit navstevnost mojich stranok dakujem